Hertme
 
  Start Omhoog Het kerkdorp Historie Boerderijen De Reformatie Periode van 1788 De pastores 1940 -1945 Kunst in de kerk Openluchttheater St. Aegidiusschool De verenigingen Hertme actueel Hertme Journaal Fotoalbums Gazet van Hertme Dorpsplan Archief  

                                                                                              Terug

Gazet van Hertme   nummer 60, januari 2010

SGH gaat in afgeslankte samenstelling verder
Tijdens de laatste vergadering van de SGH in 2009, heeft voorzitter Hennie Kemna zijn functie neergelegd. Na 6,5 jaar vond hij het welletjes. “ Ik merkte dat sinds ik in Borne woon, de afstand tot Hertme groter is geworden. Omdat mijn termijn als voorzitter er op zat, leek het mij beter me niet langer kandidaat te stellen en afstand te nemen van de SGH. In de periode dat ik voorzitter heb mogen zijn, heb ik me samen met een leuke groep mensen steeds met veel plezier ingezet voor Hertme. Daarbij heb ik het gevoel gehad dat er de afgelopen jaren veel is bewerkstelligd, ook al lijken die zaken op het eerste oog misschien niet zo belangrijk. Ik kijk vooral met een goed gevoel terug op het ontstaan van de Gazet waaraan ik maandelijks mijn steentje probeerde bij te dragen en de komst van de AED. Ook het feit dat er nu een dorpsplan ligt, vind ik belangrijk. Daarvan neem
ik geen afscheid, want ik vind het belangrijk dat dit plan slaagt.” Niet alleen Hennie Kemna nam afscheid van de SGH. Ook Algon Zwerus en Ingrid Stoevenbeld hielden het na een kennismakingsjaar voor gezien. Ingrid blijft zich overigens wel inzetten voor de gang van zaken rondom de AED en de opening van de kerststal, die ze de afgelopen twee jaar samen met Algon organiseerde. Die opening werd ondanks de kou goed bezocht. Kinderen van de basisschool zongen er liedjes en bij het knobelen gingen de rollades en vleespakketten vlot over van eigenaar. Door het afscheid van drie leden, blijven nog zes leden over; Wim Schabbink, Arthur Blenke, Bertus Monnink, Bennie Broekhuis, Martijn Lucas en Mario van Santen. Zij zullen proberen de lopende zaken zo goed mogelijk waar te nemen. Een aantal taken is inmiddels verdeeld, maar binnenkort zullen zij moeten nadenken over de toekomst van de SGH en alles wat daarmee samenhangt. Daarbij zullen zij moeten meenemen dat er vanuit de verenigingen in Hertme weinig behoefte bestaat toe te treden tot een nieuwe bestuursvorm.

Hertmenaren enthousiast over kerstverlichting
Dat er nieuwe kerstverlichting in Hertme hing, is maar weinig mensen ontgaan. Veel mensen hadden Gerrit Rikkink en Bennie Mekenkamp al
in de weer gezien met de “sterren in het groen”, dat zij met geld van de SGH en de gemeente Borne hadden gekocht. Het geld dat beschikbaar was gesteld, was echter te weinig om het hele dorp van deze verlichting te voorzien. En dat vinden veel inwoners jammer. Bij het ophangen is ervoor gekozen vanuit het midden naar buiten te werken.  Ook de versiering die Gerrit en Bennie voor zichzelf hadden gekocht, werd door veel mensen mooi gevonden. Daarom wil de SGH graag weten of er meer mensen zijn die ook zo’n kerstversiering voor hun huis willen. Als dat er veel zijn, kan er wellicht bij de fabrikant een korting worden bedongen. U moet rekening houden met een bedrag tussen de 80 en 100 euro. Mocht u eventueel ook zo’n versiering willen (zonder directe verplichtingen...we willen eerst inventariseren!) dan kunt u dat doorgeven aan de redactie van de Gazet. 
 

Aanmelding nieuwe leerlingen basisschool
Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs  Midden-Twente (scholen voor katholiek onderwijs te Bentelo, Borne, Delden en Hertme) nodigt ouders uit hun kind(eren) aan te melden voor de basisschool St. Aegidius, Hertmerweg 26 te Hertme. De aanmelding is bedoeld voor alle kinderen die vóór 1 augustus 2011 vier jaar worden en vindt plaats op maandag 25 januari a.s. tussen 19.00 en 20.00 uur.

Van de aangemelde kinderen dient een kopie van het officiële document van de belastingdienst of een kopie van de zorgpas met daarop vermeld het sofinummer ingeleverd te worden (kopie kan op school gemaakt worden).
 

Er was opeens een nieuw kindeke geboren . . . .
U had natuurlijk al gehoord dat er een nieuw kindje Jezus lag te stralen in de kerststal van Hertme. Aangezien het kindeke vanachter het hek niet zo goed is te bestuderen, hebben we gemeend zijn eerste foto in de Gazet te plaatsen, zodat iedereen kan zien hoor mooi hij is geworden. Dit kindeke is op verzoek van de kerststalgroep speciaal gemaakt. Hij is prachtig, omdat hij zo goed aansluit bij de sfeer van de Hertmese kerststal.
 

Voetbalvereniging Saasveldia viert 75-jarig jubileum
Voetbalverening Saasveldia bestaat dit jaar 75 jaar. De club leeft als nooit te voren en heeft een prominente rol binnen de gemeenschap Saasveld en Hertme. Dat de club in die jaren is gegroeid, blijkt onder meer uit het aantal teams dat deelneemt aan de competitie. Dit seizoen zijn bijvoorbeeld 10 seniorenteams en 12 jeugdteams ingeschreven voor de competitie en is er zelfs een heuse mini-groep opgericht. In 2010 wordt het 75-jarig bestaan van de club gevierd. Dat wil het bestuur van Saasveldia uiteraard niet onopgemerkt laten voorbijgaan. De speciaal in het leven geroepen jubileumcommissie is al geruime tijd bezig met de voorbereidingen, vooral voor het jubileumboek dat verschijnt is veel voorbereiding en zoekwerk gedaan. Het spreekt voor zich dat er in 2010 veel activiteiten worden gehouden, waarvan vandaag (3 januari tijdens de traditionele nieuwjaarsloop) de officiële en tevens ludieke wijze aftrap is gegeven. In overleg met de jubileumcommissie is besloten de activiteiten van de voetbalvereniging tijdens het jubileumjaar op te nemen in de agenda van de Gazet. Dit vanwege het feit dat veel Hertmenaren lid zijn van Saasveldia. Overigens zoekt de jubileum commissie nog spelers die ooit deel hebben uitgemaakt van Saasveldia 1. Op vrijdag 25 juni 2010 wordt een reünietoernooi gespeeld tussen oud-eerste elftalspelers, begeleid door hun trainers. Goed of slecht ter been: geen probleem.

Herkent u zichzelf? Geef u dan op voor het reunie-toernooi.
Aanmelden kan via de speciale jubileumsite:
www.saasveldia75.com.
 

PAROCHIENIEUWS


            
Parochie



pastoraal
team
Borne Hertme





     

      

 
H. Stephanus 

 

pastorTh.v.d.Sman:

pastor E.Kroeze:

dhr. B. Kole koster:

Inloopspreekuur
parochiecentrum:

Financiën:

 
      Hertmerweg 27
      7626 LV  Hertme
      tel. 074-2661395

      tel. 074-2661310

      tel. 074-2661387
    

      tel. 074-2667006
     
     
      dinsdag 10.00-11.00   
   
      Rabobank 30.94.06.420
      Postbank  2528956

EEN NIEUWJAAR
Een bijzonder jaar voor onze drie geloofsgemeenschappen van Borne: H. Stephanus, Theresia en Hertme: onder leiding van één parochiebestuur van de H.H. Jacobus en Johannes willen we in de loop van het jaar de schouders zetten onder de toekomst. Natuurlijk moet een parochiebestuur zorgen voor de financiën en de gebouwen van de parochies. Maar daar mag het niet bij blijven! Een parochiebestuur is geen spaarclub, en stenen van gebouwen hebben alleen maar zin, wanneer er in die gebouwen iets gebeurt. De torens zijn als wijzende vingers naar God: hun klokken roepen ons op om op pad te gaan, zoals de wijzen uit het oosten door de ster werden uitgedaagd om nieuwe wegen te gaan. Een verantwoordelijkheid voor ons allemaal samen! Allemaal kunnen we ons afvragen, wat we als Christen in het komend jaar kunnen doen: niet alleen in privé verband, maar ook en vooral vanuit groepen in onze geloofsgemeenschappen. We zullen elkaar daarin moeten uitdagen en stimuleren.
Pastoraal team en nieuw parochiebestuur hebben zeker een taak om nieuwe initiatieven te bevorderen, maar kunnen het niet alleen: echt gemeenschap zijn we pas, als we elkaar weten te dragen.

Moge dit nieuwe jaar ons allemaal heel veel zegen brengen!


AFSCHEID PASTOR CALIS

Portret pastor Calis in de galerij in het  parochiecentrum

Onze parochie heeft de afgelopen maand officieel afscheid genomen van pastor Lambert Calis. Hij is sinds 1 september vanwege de aanstaande fusie van de parochies van Borne en Hertme en mede door het zelfstandig blijven van de parochie van Zenderen door de bisschop ontheven van zijn functie als pastor van Hertme. Pastor Lambert Calis blijft pastor van Zenderen. Op zondag 13 december hebben we samen met Lambert op plechtige wijze de eucharistie gevierd. In deze viering nam de vice-voorzitter van het parochiebestuur Johan Kleissen het woord, dankte hem voor zijn inzet en doorzettingsvermogen gedurende de vijf jaren van  zijn pastoraat  in Hertme.

Om deze dank te  onderstrepen werd hij op en bijzondere ludieke wijze door het dames- en herenkoor toegezongen. Na afloop van de viering was er in zaal Liedenbaum koffie met krentenwegge. Hier werd door velen persoonlijk afscheid genomen van de scheidende pastor. Namens de parochie kreeg hij, op zijn verzoek, geen afscheidscadeau, maar een attentie in de vorm van het boek "Kiek toch 's”!, een beeldkroniek van Borne, Bornerbroek, Hertme en Zenderen aangeboden. In de portrettengalerij in het parochiecentrum van alle pastores die in Hertme gediend hebben is het portret van pastor Lambert Calis aan de galerij toegevoegd.


TIJDEN WEEKENDVIERINGEN 2010

Omdat pastor Calis vanaf 1 januari geen deel meer uitmaakt van het pastoraal team voor de geloofsgemeenschappen van Borne en Hertme blijft pastoor van der Sman als enige priester over. Om zoveel mogelijk in elke kerk in het weekend de eucharistie te kunnen vieren was het noodzakelijk om andere tijden te kiezen. Om ook meer duidelijkheid te scheppen is er voor gekozen om in de kerk van Hertme om en om op zaterdag of op zondag de eucharistie te vieren. Voor Hertme betekent dit dat de aanvangstijd van de viering op zondag om 9:00 uur zal zijn. Het tijdstip op de zaterdagavond blijft ongewijzigd 19:00 uur.


WEEK VAN GEBED 2010 IN TEKEN VAN GETUIGENIS

Voor de Week van Gebed voor de eenheid van de christenen 2010 hebben de Raad van Kerken en de Evangelische Alliantie (EA) opnieuw een gezamenlijk thema gekozen. Dit keer is het thema: 'Jij bent mijn getuige'. De gebedsweek van beide organisaties vindt in 2010 plaats van 17 tot en met 24 januari. De organisaties willen met het thema uitdrukken dat bidden en getuigen hand in hand gaan. Het thema is gebaseerd op de Bijbeltekst uit Lucas 24:48 waar staat: 'Jullie zullen hiervan getuigenis afleggen'. De inspiratie voor dit thema komt vanuit Schotland waar in Edinburgh nu precies honderd jaar geleden een zendingsconferentie plaatsvond, waarbij het belang van de wereldwijde verspreiding van het evangelie centraal stond. Deze conferentie was een mijlpaal in de interkerkelijke missionaire samenwerking.

Raad van Kerken in Nederland

 

BEREIKBAARHEID PASTORES IN 2010.
Met ingang van het nieuwe jaar willen we de bereikbaarheid van de pastores duidelijker verdelen. Dat betekent dat elk 2e en 5e weekend pastor Els Kroeze bereikbaarheidsdienst heeft en pastoor van der Sman het 1e, 3e en 4e weekend. De bereikbaarheid gaat in op vrijdagavond 18.00 uur en duurt tot maandagmorgen 8.00 uur. De pastores zijn bereikbaar op het mobiele nummer: 06-24146780. Omdat pastoor van der Sman van 7 tot 19 januari naar Sri Lanka gaat is pastor Els Kroeze in die periode uiteraard bereikbaar.


COLLECTE CORDAID MEMISA VOOR VEILIG MOEDERSCHAP IN MALAWI

De kans dat een vrouw in Malawi bij haar bevalling overlijdt is 200 keer zo groot als in Nederland. Vooral in afgelegen dorpen kunnen eenvoudige complicaties als bloedarmoede of een infectie aanstaande moeders fataal worden. De collecte van Cordaid Memisa in het weekend van 6 en 7 februari met de grote bus achter in de kerk is bestemd voor veilig moederschap in Malawi. Onder het motto ‘Veilig bevallen doe je samen’ betrekt Cordaid Memisa mannen en dorpsgenoten volop bij de gezondheid van moeder en kind.
 

PAROCHIEREGISTER: GEDOOPT

 

Op zondag 20 december is gedoopt:

Chris Johan Jos Welberg, Lou Bandystraat 30 7558 ZE Hengelo.

Wij feliciteren de ouders, grootouders, peter en meter en verdere familie van Chris. Wij hopen van harte dat hij voorspoedig zal opgroeien en een gelukkig mens zal worden.


VIERINGENOVERZICHT   

zondag 3 januari: hoogfeest van de openbaring des Heren - Driekoningen

zo 

3 jan. 

9.00 uur

eucharistievieringen, m.m.v. het herenkoor, voorganger pastoor Th. van der Sman

zondag 10 januari: feest van de doop van de Heer

za

9 jan.

19.00 uur

woord- en communieviering en kindernevendienst,  m.m.v. het koor ‘Contrast’ voorganger pastor E. Kroeze

dinsdag 12 januari:

di

12 jan.

19.00 uur

viering Zij/Actief bij de aanvang van het nieuwe jaar, voorganger pastor E. Kroeze

zondag 17 januari: tweede zondag door het jaar

zo

17 jan.

9.00 uur

eucharistieviering m.m.v. het herenkoor, voorganger pastor H. Zegger

zondag 24 januari: derde zondag door het jaar

za

23 jan.

19.00 uur

eucharistieviering m.m.v. het dameskoor, voorganger pastoor Th. van der Sman

zondag 31 januari: vierde zondag door het jaar

zo

31 jan.

9.00 uur

eucharistieviering m.m.v. het dames- en herenkoor, voorganger pastoor Th. van der Sman

zondag 7 februari: vijfde zondag door het jaar

za

6 feb.

19.00 uur

eucharistieviering en kindernevendienst m.m.v. het koor ‘Contrast’, voorganger pastoor Th. van der Sman


VIERINGENSCHEMA PAROCHIES BORNE-HERTME

 

H. Theresia Borne

H. Stephanus Borne

za

zo

za

zo

za

zo

za

zo

za

zo

za

zo

2 jan

3 jan

9 jan

10 jan

16 jan

17 jan

23 jan

24 jan

30 jan

31 jan

6 feb

7 feb

19.00 u

9.00 u

19.00 u

9.00 u

19.00 u

10.00 u

19.00 u

9.00 u

19.00 u

9.00 u

19.00 u

9.00 u

Eucharistiev.,T. vd Sman

Geen

Gebedsviering

Woco, E. Kroeze

Geen

Oecumenische viering

Geen

Eucharistiev.,T. vd Sman

Eucharistiev.,T. vd Sman

Stilteviering

Geen

Eucharistiev.,T. vd Sman

18.30 u

10.30 u

18.30 u

10.30 u

18.30 u

10.30 u

18.30 u

10.30 u

18.30 u

10.30 u

18.30 u

10.30 u

Gebedsviering

Eucharistiev.,T. vd Sman

Gebedsviering

Eucharistiev., J. Zwart

Eucharistiev., H. Zegger

Geen

Gebedsviering

Eucharistiev.,T. vd Sman

Gebedsviering

Eucharistiev.,T. vd Sman

Gebedsviering

Eucharistiev.,T. vd Sman

 

ALTAARDIENSTEN

lectoren

misdienaars

zo

za

di

zo

za

zo

za

3 jan.

9 jan.

12 jan.

17 jan.

23 jan.

31 jan.

6 feb.

9.00 uur

19.00 uur

19.00 uur

9.00 uur

19.00 uur

9.00 uur

19.00 uur

Agnes Tönis

Willy Huistede

Ria Blenke

Henriëtte Pisano

José Monnink

Herman Schabbink

Gerard Schabbink

Lineke Hioman-Thijmen Tijink

geen

geen

Hein Busger-Femke Busger

Niek Busger-Eline Schabbink

Lineke Homan-Marleen Hesselink

Sjoerd Jannink-Femke Busger


VRIJWILLIGERS BEDANKT!!!

Afgelopen jaar is door tal van vrijwilligers veel werk verzet. Dank aan allen die, op welke wijze dan ook, een bijdrage hebben geleverd aan ons parochie zijn. Samen kunnen we veel. Natuurlijk ook hartelijk dank aan alle parochianen die het afgelopen jaar weer mee hebben gedaan aan de kerkbijdrage. We hopen ook het komende jaar weer op uw inzet en bijdrage te kunnen rekenen.

                                                                               Parochiebestuur.

AANPASSING TARIEVEN

Gebaseerd op de richtlijnen van het aartsbisdom Utrecht heeft het parochiebestuur de tarieven voor de volgende kerkelijke diensten voor de geloofsgemeenschap H. Stephanus in Hertme m.i.v. 1 januari 2010 vastgesteld op:

 

TARIEVEN PAROCHIE H. STEPHANUS HERTME 2010

 

Parochianen

 

Niet parochianen

Huwelijkssluiting

in €

 

in €

Tarief voor gebruik kerkruimte

100,00

 

230,00

Tarief voor uren pastor

80,00

 

 

Tarief voor algemenen kosten

55,00

 

80,00

Totaal

235,00

 

310,00

 

Afzonderlijke

 

Tijdens

Jubileum

Viering

 

weekendviering

Tarief voor gebruik kerkruimte

100,00

 

 

Tarief voor uren pastor

80,00

 

 

Tarief voor algemenen kosten

55,00

 

95,00

Totaal

235,00

 

95,00

 

 

 

 

 

Overlijden

 

 

 

 

Tarief vestigen grafrecht:

 

 

 

 

Grafrecht overledene, ouder dan 12 jaar**)

330,00

 

 

 

Kindergraf

85,00

 

 

 

 

 

 

 

 

Tarief verlengen grafrecht 10 jaar

 

 

 

 

Enkel graf

170,00

 

 

 

Dubbel graf (naast elkaar *)

270,00

 

 

 

Kindergraf

50,00

 

 

 

 

 

 

 

 

Tarief vestigen grafrecht urnenveld

 

 

 

 

Urnenkelder

330,00

 

 

 

 

 

 

 

 

Overige tarieven

 

 

 

 

Doop

45,00

 

 

 

Gebeds- en misintentie

7,00

 

 

 

Offerkaars Mariakapel (waxinelichtje)

0,30

 

 

 

Graflicht

1,00

 

 

 

Plaatsengeld

 

 

 

 

Volwassenen

1,30

 

 

 

Kinderen

0,30

 

 

 

 *) 10 jaar enkel plus 60 %. **) ongeacht enkel of dubbel diep.
 

Uit de oude doos van de Heemkundegroep:

De oversteek van de rondweg bij "Bonte Koe", waar nu de rotonde is bij de klopjeswoningen, was erg gevaarlijk. Er waren geen verkeerslichten en er hebben zich in de loop de jaren vele dodelijke ongevallen voorgedaan. In 1970 werd er volop actie gevoerd met blokkades voor een veilige oversteekplaats met verkeerslichten. De directe aanleiding hiertoe was het feit dat Marita Meijer uit Hertme dodelijk verongelukte bij deze oversteekplaats. In het midden George in het Veld in gesprek met burgemeester Bevers.

Wist u dat?

- Tijdens de kerstviering op de basisschool door de kinderen het prachtige bedrag van € 276,42 bijeen is gebracht. Het geld is voor het onderwijsproject van Manon Huiskes, leerlinge Twickel College te Hengelo. Zij gaat komende zomer met elf medeleerlingen enkele weken naar Ghana. In maart wordt op school opnieuw actie gevoerd voor dit project.

- De SGH bezig is een nieuw telefoonboekje voor Hertme samen te stellen? Iedereen die een wijziging heeft door te geven, kan dit doen bij Jasper Lucas of Bärbel Kemna. Voor ons telefoonboekje zijn we dit keer speciaal op zoek naar de nummers van de mobiele telefoons van de jeugd in Hertme. Mocht je dus een aparte vermelding willen in het telefoonboekje, stuur dan even een mailtje naar gazetvanhertme@home.nl.

Agenda januari

 12

ZijActief begint het nieuwe jaar om 19.00 uur met een viering in de kerk. Aansluitend is de ledenvergadering in het Theaterhoes met een gezellige bingo.

15

Tijdens een ongetwijfeld weer knallende Gala-avond in zaal Liedenbaum neemt carnavalsvereniging De Kolkleu afscheid van Prins René en Adjudant Friso. Tijdens deze avond wordt ook het nieuwe prinsenpaar aan u voorgesteld. De zaal is open vanaf 19.00 uur en het programma begint om 20.00 uur. Zoals gebruikelijk wordt deze feestavond afgesloten met een playbackshow. Daarvoor zijn tot op heden nog maar 2 aanmeldingen binnen. Iedereen die dus van plan is een optreden te verzorgen, wordt dringend opgeroepen zich op te geven bij Mario van Santen. Dat kan bij voorkeur via de mail: mariovansanten@home.nl Vermeld dan even onder welke naam je wilt optreden en wat je van plan bent te gaan doen.  

22 en 29

Om 19:00 uur gaan de jongeren van de werkgroep Jeugd oefenen voor de 65+ers avond. Dat gebeurt in de basisschool.

23

Vandaag worden in Hertme deur aan deur loten verkocht voor de jubileumloterij van voetbalvereniging Saasveldia. Deze unieke loten bevatten waardebonen die in Saasveld en Hertme kunnen worden ingeleverd bij de deelnemende middenstanders. Elke bon bevat een aanbieding. Dus naast de kans op een mooie geldprijs (de trekking vindt plaats in het jubileumweekend in juni 2010) bevat elk lot waardebonnen met een totale waarde van minimaal €40.00. De loten kosten overigens €20.00 per stuk.  

5 februari

En na al dat oefenen door de jeugd, wordt vanavond het resultaat getoond tijdens de traditionele 65+ers avond in het Theaterhoes. Aanvang 20:00 uur

Colofon:
Alles uit deze uitgave mag worden gekopieerd, vermenigvuldigd en doorverteld. Voorwaarde is dat u de ontvanger laat weten dat het uit de “Gazet van Hertme” komt. De redactie is onafhankelijk. Dat wil zeggen dat in voorkomende gevallen bepaalde berichten kunnen worden geweigerd omdat ze grievend zijn voor derden, niet interessant genoeg voor een brede groep inwoners van Hertme, of simpelweg omdat het aanbod de ruimte overstijgt. Hierover zullen de betrokken partijen niet worden geïnformeerd.

Uitgave:                           Redactie:

Stichting Gemeenschapsbelangen Hertme       Hennie Kemna, Mario van Santen

Advertenties:

De Gazet van Hertme werkt zonder winstoogmerk. De volgende ondernemers hebben een bijdrage toegezegd. De uitgever is hen daarvoor zeer erkentelijk. 

Kapsalon " de Kapperij" (Chantal) Hertme 074 - 2595434
Beumer Advocatenkantoor te Borne, tel. 074 – 2674010

Renovatie & nieuwbouw Jos te Kiefte (06-55553089)

Alkoof Interieurs, Borne

Kemna voor vlees (074-2668073)
Voor al uw tuinonderhoud, Hennie te Kiefte (074-2669592)
Aannemersbedrijf H. Blenke, Saasveld (074-2666775)
PTB kopieerservice, Hofstraat 18, Borne (074-2669723)

Schoonheidsalon Mariemé (074-2668689)
Kinderdagverblijf de Drie Biggetjes (074-2670575)
Elke auto schoon zonder water; www.autowassenzonderwater.nl

Disco Drive-In Shows Kemna Music Randy 074-2668073

Dashorst Installatietechniek Saasveld (074-3494196)
Café Zaal Slijterij Liedenbaum (074-2661384)
Gerard Tijink, Timmer & metselwerk, ver/nieuwbouw (074-2667713)
Minicamping de Köller, familie Lucas
Rijdende winkels Hesselink (0541-662471)

Kaashandel Zwerus - Hertme

Autoschade-Taxatie-Erkend APK-bedrijf Rudy van de Logt

’t Oale Bakkershoes (074-2669943)
 

Uw informatie (voor de 20e van elke maand) naar: gazetvanhertme@home.nl

Start | Gazet januari 2010 | Gazet februari 2010 | Gazet maart 2010 | Gazet april 2010 | Gazet mei 2010 | Gazet juni 2010 | Gazet juli 2010 | Gazet september 2010 | Gazet oktober 2010 | Gazet november 2010 | Gazet december 2010